Częstochowa – Pielgrzymka RRN / 28 listopada 2020 r. /

Drodzy Animatorzy,

Gorąco zapraszamy wszystkich animatorów (diecezjalnych, grup dzielenia, dziecięcych, młodzieżowych itd.) do wzięcia udziału w najbliższą sobotę (28.XI) w adwentowym dniu skupienia, który w tym roku z powodu restrykcji sanitarnych będzie miał inną formę niż zazwyczaj: będziemy go przeżywać w duchowej łączności z Jasną Górą, gdzie uda się delegacja animatorów RRN razem z bp. Andrzejem Siemieniewskim i kapłanami.
Temat dnia skupienia: „Na służbę Kościołowi” – nawiązuje do słów naszego aktu oddania Matce Bożej.

O godz. 11.00 rozpocznie się Msza święta w kaplicy Matki Bożej, celebrowana przez bp. Siemieniewskiego, który także wygłosi homilię. Będziemy mogli wszyscy włączyć się duchowo w liturgię przez transmisję na kanale YouTube sanktuarium. Wejście będzie też możliwe przez stronę rrn.info.pl.
Po Mszy św. odnowimy na ręce Księdza Biskupa Akt oddania się Maryi na wyłączną służbę Kościołowi – delegaci animatorów uczynią to przed cudownym obrazem Matki Bożej a wszyscy pozostali trwając w duchowej obecności Maryi i łącząc się poprzez transmisję. Warto mieć przy sobie tekst Aktu oddania (w załączniku, można go też znaleźć na naszej stronie – rrn.info.pl/akt-oddania-sie-matce-bozej-w-rrn.html) – będziemy go powtarzać za osobą prowadzącą. Ci z nas, którzy nie składali aktu oddania w tej formie mogą to potraktować jako wyrażenie pragnienia, aby złożyć go po odpowiednim przygotowaniu.

Wieczorem o godz. 19.30 jest przewidziana konferencja a po niej dzielenie.
Konferencji będziemy słuchać przez telefon pod numerem 22.122.89.98 (stacjonarny warszawski). Nie będzie transmisji internetowej.
Dzielenie w małych grupach będziemy organizować w ramach naszej diecezji – telefonicznie

Aby dołączyć do grupy dzielenia wybieramy 608 608 608 . Potem należy wcisnąć 2 a następnie nr pokoju 42347 i pin dostępu 8107

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA